G.V.M.

Gameinfo

Game info

Speelronde 9
Database dicht: Fri 04 October 19:00
Database open: Mon 07 October 12:00
Fri 04 Oct 20:00 Groningen - RKC
  Opstelling Sergio Padt (K)
Deyovaisio Zeefuik (V)
Mike te Wierik (V Cap)
Ko Itakura (V)
Bart van Hintum (V)
Ahmed El Messaoudi (M)
Ramon Lundqvist (M)
Azor Matusiwa (M)
Ajdin Hrustic (A)
Charlison Benschop (A)
Mo El Hankouri (A)
  Etienne Vaessen (K)
Juriën Gaari (V)
Hans Mulder (V)
Henrico Drost (V)
Hannes Delcroix (V)
Daan Rienstra (M Cap)
Stijn Spierings (M)
Clint Leemans (M)
Stanley Elbers (A)
Dylan Vente (A)
Anas Tahiri (A)
  20' Gele kaart voor Hannes Delcroix
  21' 1-0 Doelpunt van Mike te Wierik (assist Ajdin Hrustic)
  38' 2-0 Doelpunt van Charlison Benschop (assist Deyovaisio Zeefuik)
  46' Wissel Saïd Bakari erin, Henrico Drost eruit
  54' Gele kaart voor Daan Rienstra
  55' Gele kaart voor Charlison Benschop
  56' Gele kaart voor Stanley Elbers
  61' Wissel Sylla Sow erin, Anas Tahiri eruit
  66' Wissel Gabriel Gudmundsson erin, Ramon Lundqvist eruit
  71' Gele kaart voor Ko Itakura
  74' Wissel Romano Postema erin, Ajdin Hrustic eruit
  78' 3-0 Doelpunt van Gabriel Gudmundsson (assist Mo El Hankouri)
  86' Wissel Daniël van Kaam erin, Charlison Benschop eruit
  90' Gele kaart voor Bart van Hintum
 
Sat 05 Oct 18:30 Heracles - Emmen
  Opstelling Janis Blaswich (K)
Navajo Bakboord (V)
Robin Pröpper (V Cap)
Mats Knoester (V)
Lennart Czyborra (V)
Orestis Kiomourtzoglou (M)
Mauro Júnior (M)
Alexander Merkel (M)
Silvester van der Water (A)
Cyriel Dessers (A)
Joey Konings (A)
  Dennis Telgenkamp (K)
Glenn Bijl (V)
Keziah Veendorp (V)
Michaël Heylen (V)
Lorenzo Burnet (V)
Luciano Slagveer (M)
Tom Hiariej (M)
Sergio Peña (M)
Michael Chacón (M)
Robbert de Vos (M)
Michael de Leeuw (A Cap)
  16' Gele kaart voor Keziah Veendorp
  31' 1-0 Doelpunt van Cyriel Dessers (assist Silvester van der Water)
  59' Eigendoelpunt van Keziah Veendorp
  59' Wissel Nikolai Laursen erin, Robbert de Vos eruit
  71' Wissel Jafar Arias erin, Luciano Slagveer eruit
  73' Gele kaart voor Lorenzo Burnet
  80' Wissel Ruben Roosken erin, Lorenzo Burnet eruit
  83' Gele kaart voor Nikolai Laursen
  87' Wissel Dabney dos Santos erin, Silvester van der Water eruit
  90' Wissel Teun Bijleveld erin, Mauro Júnior eruit
  90'+3' Wissel Jeremy Cijntje erin, Cyriel Dessers eruit
 
Sat 05 Oct 19:45 Sparta - Twente
  Opstelling Tim Coremans (K)
Dirk Abels (V)
Bart Vriends (V)
Jurgen Mattheij (V)
Lassana Faye (V)
Abdou Harroui (M)
Dante Rigo (M)
Bryan Smeets (M Cap)
Mohamed Rayhi (M)
Ragnar Ache (A)
Halil Dervisoglu (A)
  Joël Drommel (K)
Julio Pleguezuelo (V)
Peet Bijen (V)
Xandro Schenk (V)
Calvin Verdonk (V)
Wout Brama (M Cap)
Oriol Busquets (M)
Javier Espinosa (M)
Aitor Cantalapiedra (A)
Emil Berggreen (A)
Keito Nakamura (A)
  9' Gele kaart voor Calvin Verdonk
  21' Gele kaart voor Bart Vriends
  48' 1-0 Doelpunt van Halil Dervisoglu (assist Mohamed Rayhi)
  51' 1-1 Doelpunt van Calvin Verdonk
  58' Wissel Godfried Roemeratoe erin, Oriol Busquets eruit
  61' Wissel Lars Veldwijk erin, Ragnar Ache eruit
  64' Wissel Deroy Duarte erin, Mohamed Rayhi eruit
  74' Gele kaart voor Emil Berggreen
  78' Wissel Queensy Menig erin, Keito Nakamura eruit
  79' Gele kaart voor Aitor Cantalapiedra
  84' Rode kaart voor Julio Pleguezuelo
  86' Wissel Lindon Selahi erin, Emil Berggreen eruit
  88' 2-1 Doelpunt van Bryan Smeets (assist Bart Vriends)
  89' Wissel Joël Piroe erin, Halil Dervisoglu eruit
 
Sat 05 Oct 19:45 Vitesse - Utrecht
  Opstelling Remko Pasveer (K)
Eli Dasa (V)
Danilho Doekhi (V)
Armando Obispo (V)
Max Clark (V)
Oussama Tannane (M)
Riechedly Bazoer (M)
Matúš Bero (M)
Bryan Linssen (M Cap)
Tim Matavz (A)
Nouha Dicko (A)
  Maarten Paes (K)
Sean Klaiber (V)
Willem Janssen (V Cap)
Justin Hoogma (V)
Mark van der Maarel (V)
Bart Ramselaar (M)
Adam Maher (M)
Simon Gustafson (M)
Gyrano Kerk (A)
Sander van de Streek (A)
Issah Abass (A)
  9' 1-0 Doelpunt van Max Clark (assist Oussama Tannane)
  36' Wissel Navarone Foor erin, Oussama Tannane eruit
  38' 1-1 Doelpunt van Adam Maher (assist Bart Ramselaar)
  46' Wissel Jean-Christophe Bahebeck erin, Issah Abass eruit
  63' Gele kaart voor Willem Janssen
  68' 2-1 Doelpunt van Tim Matavz (assist Max Clark)
  69' Wissel Jay-Roy Grot erin, Nouha Dicko eruit
  69' Wissel Urby Emanuelson erin, Bart Ramselaar eruit
  76' Wissel Václav Cerný erin, Sander van de Streek eruit
  87' Wissel Thomas Buitink erin, Riechedly Bazoer eruit
  88' Gele kaart voor Thomas Buitink
 
Sat 05 Oct 20:45 Heerenveen - PEC
  Opstelling Warner Hahn (K)
Sherel Floranus (V)
Ibrahim Dresevic (V)
Sven Botman (V)
Lucas Woudenberg (V)
Rodney Kongolo (M)
Hicham Faik (M Cap)
Joey Veerman (M)
Mitchell van Bergen (A)
Jens Odgaard (A)
Chidera Ejuke (A)
  Xavier Mous (K)
Gustavo Hamer (V)
Darryl Lachman (V)
Sam Kersten (V)
Sai van Wermeskerken (V)
Mustafa Saymak (M)
Lennart Thy (M Cap)
Pelle Clement (M)
Iliass Bel Hassani (A)
Reza Ghoochannejhad (A)
Dennis Johnsen (A)
  33' Wissel Destan Bajselmani erin, Gustavo Hamer eruit
  45' 1-0 Doelpunt van Mitchell van Bergen (assist Jens Odgaard)
  57' Wissel Rick Dekker erin, Mustafa Saymak eruit
  62' Wissel Alen Halilovic erin, Rodney Kongolo eruit
  75' Wissel Vito van Crooy erin, Iliass Bel Hassani eruit
  86' Wissel Hamdi Akujobi erin, Mitchell van Bergen eruit
  90' Wissel Daniel Høegh erin, Jens Odgaard eruit
  90'+5' Gele kaart voor Vito van Crooy
 
Sun 06 Oct 12:15 Ado - Ajax
  Opstelling Luuk Koopmans (K)
Milan van Ewijk (V)
Tom Beugelsdijk (V)
Shaquille Pinas (V)
Aaron Meijers (V Cap)
Dion Malone (M)
Lex Immers (M)
Danny Bakker (M)
Crysencio Summerville (A)
Michiel Kramer (A)
John Goossens (A)
  Andre Onana (K)
Sergiño Dest (V)
Joël Veltman (V)
Daley Blind (V)
Nicolás Tagliafico (V)
Donny van de Beek (M)
Quincy Promes (M)
Lisandro Martínez (M)
Hakim Ziyech (A)
Klaas-Jan Huntelaar (A)
Dušan Tadic (A Cap)
  10' 0-1 Doelpunt van Klaas-Jan Huntelaar (assist Hakim Ziyech)
  35' Gele kaart voor Quincy Promes
  38' Gele kaart voor Aaron Meijers
  43' Gele kaart voor Michiel Kramer
  56' Gele kaart voor Nicolás Tagliafico
  62' Gele kaart voor Danny Bakker
  70' Wissel Thom Haye erin, John Goossens eruit
  78' Wissel Bilal Ould-Chikh erin, Danny Bakker eruit
  80' Wissel David Neres erin, Quincy Promes eruit
  84' Wissel Tomáš Necid erin, Milan van Ewijk eruit
  86' 0-2 Doelpunt van David Neres (assist Hakim Ziyech)
  89' Wissel Edson Álvarez erin, Hakim Ziyech eruit
 
Sun 06 Oct 14:30 Fortuna - Feyenoord
  Opstelling Alexei Koselev (K)
George Cox (V)
Branislav Ninaj (V)
Cian Harries (V)
Clint Essers (V)
Felix Passlack (M)
Tesfaldet Tekie (M)
Jorrit Smeets (M Cap)
Amadou Ciss (M)
Mark Diemers (A)
Bassala Sambou (A)
  Kenneth Vermeer (K)
Rick Karsdorp (V)
Eric Botteghin (V Cap)
Edgar Ié (V)
Ridgeciano Haps (V)
Jens Toornstra (M)
Renato Tapia (M)
Leroy Fer (M)
Steven Berghuis (A)
Luis Sinisterra (A)
Sam Larsson (A)
  2' 1-0 Doelpunt van Amadou Ciss (assist Felix Passlack)
  27' 1-1 Doelpunt van Ridgeciano Haps (assist Leroy Fer)
  31' Gele kaart voor Felix Passlack
  34' 2-1 Doelpunt van Amadou Ciss (assist Felix Passlack)
  42' Gele kaart voor Sam Larsson
  43' 3-1 Doelpunt van Cian Harries
  46' 4-1 Doelpunt van Bassala Sambou (assist Mark Diemers)
  54' Wissel Nicolai Jørgensen erin, Renato Tapia eruit
  64' Wissel Luciano Narsingh erin, Sam Larsson eruit
  66' 4-2 Doelpunt van Steven Berghuis
  67' Gele kaart voor Jens Toornstra
  69' Wissel Patrik Raitanen erin, Clint Essers eruit
  77' Wissel Orkun Kökcü erin, Eric Botteghin eruit
  81' Wissel Rasmus Karjalainen erin, Bassala Sambou eruit
  90' Gele kaart voor Rasmus Karjalainen
  90'+2' Wissel Nassim El Ablak erin, Mark Diemers eruit
  90'+4' Gele kaart voor Cian Harries
 
Sun 06 Oct 16:45 PSV - VVV
  Opstelling Robbin Ruiter (K)
Denzel Dumfries (V)
Daniel Schwaab (V)
Nick Viergever (V)
Michal Sadílek (V)
Pablo Rosario (M Cap)
Steven Bergwijn (M)
Érick Gutiérrez (M)
Ritsu Doan (A)
Donyell Malen (A)
Bruma (A)
  Thorsten Kirschbaum (K)
Tobias Pachonik (V)
Nils Röseler (V)
Steffen Schäfer (V)
Roel Janssen (V)
Evert Linthorst (M)
Danny Post (M Cap)
Lee Cattermole (M)
John Yeboah (A)
Haji Wright (A)
Peter van Ooijen (A)
  56' Wissel Cody Gakpo erin, Bruma eruit
  60' Gele kaart voor Thorsten Kirschbaum
  61' 1-0 Doelpunt van Steven Bergwijn (assist Denzel Dumfries)
  65' 2-0 Doelpunt van Denzel Dumfries (assist Steven Bergwijn)
  67' Wissel Jerome Sinclair erin, John Yeboah eruit
  70' 3-0 Doelpunt van Donyell Malen (assist Cody Gakpo)
  73' 3-1 Doelpunt van Tobias Pachonik
  80' Wissel Konstantinos Mitroglou erin, Ritsu Doan eruit
  85' Wissel Ryan Thomas erin, Érick Gutiérrez eruit
  86' 4-1 Doelpunt van Donyell Malen (assist Steven Bergwijn)
  87' Wissel Richard Neudecker erin, Lee Cattermole eruit
  87' Wissel Elia Soriano erin, Haji Wright eruit
 
Sun 06 Oct 16:45 Willem II - AZ
  Opstelling Timon Wellenreuther (K)
Freek Heerkens (V)
Sebastian Holmén (V)
Jordens Peters (V Cap)
Miquel Nelom (V)
Dries Saddiki (M)
Marios Vrousai (M)
Pol Llonch (M)
Ché Nunnely (A)
Vangelis Pavlidis (A)
Mats Köhlert (A)
  Marco Bizot (K)
Jonas Svensson (V)
Ron Vlaar (V)
Stijn Wuytens (V)
Owen Wijndal (V)
Fredrik Midtsjø (M)
Dani de Wit (M)
Teun Koopmeiners (M Cap)
Calvin Stengs (A)
Myron Boadu (A)
Oussama Idrissi (A)
  22' 0-1 Doelpunt van Teun Koopmeiners
  31' 1-1 Doelpunt van Mats Köhlert (assist Marios Vrousai)
  46' Wissel Mike Trésor Ndayishimiye erin, Marios Vrousai eruit
  62' Gele kaart voor Dani de Wit
  63' Wissel Yukinari Sugawara erin, Dani de Wit eruit
  64' Wissel Pantelis Hatzidiakos erin, Ron Vlaar eruit
  75' Gele kaart voor Teun Koopmeiners
  82' Wissel Ferdy Druijf erin, Jonas Svensson eruit
  84' Gele kaart voor Myron Boadu
  85' Gele kaart voor Pantelis Hatzidiakos
  89' Wissel Bart Nieuwkoop erin, Mats Köhlert eruit
  90'+3' Rode kaart (2x geel) voor Myron Boadu
 
 
Speelronde 10
Database dicht: Sat 19 October 17:30
Database open: Mon 21 October 12:00
Sat 19 Oct 18:30 AZ - Heerenveen
Sat 19 Oct 18:30 RKC - Ajax
Sat 19 Oct 19:45 Twente - Willem II
Sat 19 Oct 20:45 Utrecht - PSV
Sat 19 Oct 20:45 VVV - Vitesse
Sun 20 Oct 12:15 PEC - Ado
Sun 20 Oct 14:30 Emmen - Fortuna
Sun 20 Oct 14:30 Groningen - Sparta
Sun 20 Oct 16:45 Feyenoord - Heracles
 
Speelronde 11
Database dicht: Fri 25 October 19:00
Database open: Mon 28 October 12:00
Fri 25 Oct 20:00 Twente - Emmen
Sat 26 Oct 18:30 Willem II - RKC
Sat 26 Oct 19:45 Fortuna - VVV
Sat 26 Oct 19:45 Vitesse - Ado
Sat 26 Oct 20:45 Heracles - PEC
Sun 27 Oct 12:15 Heerenveen - Groningen
Sun 27 Oct 14:30 PSV - AZ
Sun 27 Oct 14:30 Sparta - Utrecht
Sun 27 Oct 16:45 Ajax - Feyenoord
 
Speelronde 12
Database dicht: Fri 01 November 19:00
Database open: Mon 04 November 12:00
Fri 01 Nov 20:00 PEC - Ajax
Sat 02 Nov 18:30 RKC - Heracles
Sat 02 Nov 19:45 Sparta - PSV
Sat 02 Nov 20:45 AZ - Twente
Sun 03 Nov 12:15 Emmen - Vitesse
Sun 03 Nov 14:30 Utrecht - Fortuna
Sun 03 Nov 14:30 Groningen - Willem II
Sun 03 Nov 14:30 VVV - Feyenoord
Sun 03 Nov 16:45 Ado - Heerenveen
 
Speelronde 13
Database dicht: Fri 08 November 19:00
Database open: Mon 11 November 12:00
Fri 08 Nov 20:00 Vitesse - Groningen
Sat 09 Nov 18:30 Heerenveen - Sparta
Sat 09 Nov 19:45 Fortuna - Ado
Sat 09 Nov 20:45 Heracles - VVV
Sun 10 Nov 12:15 Ajax - Utrecht
Sun 10 Nov 14:30 Willem II - PSV
Sun 10 Nov 14:30 Twente - PEC
Sun 10 Nov 16:45 Feyenoord - RKC
Sun 10 Nov 20:00 AZ - Emmen
 
Speelronde 14
Database dicht: Sat 23 November 17:30
Database open: Mon 25 November 12:00
Sat 23 Nov 18:30 Utrecht - AZ
Sat 23 Nov 19:45 PEC - Fortuna
Sat 23 Nov 19:45 Ajax - Heracles
Sat 23 Nov 20:45 Ado - Willem II
Sun 24 Nov 12:15 Groningen - Feyenoord
Sun 24 Nov 14:30 PSV - Heerenveen
Sun 24 Nov 14:30 RKC - Emmen
Sun 24 Nov 16:45 VVV - Twente
Sun 24 Nov 16:45 Sparta - Vitesse
 
Speelronde 15
Database dicht: Fri 29 November 19:00
Database open: Mon 02 December 12:00
Fri 29 Nov 20:00 Heerenveen - Vitesse
Sat 30 Nov 18:30 Willem II - Sparta
Sat 30 Nov 19:45 Fortuna - Groningen
Sat 30 Nov 20:45 Heracles - Ado
Sun 01 Dec 12:15 Twente - Ajax
Sun 01 Dec 14:30 AZ - VVV
Sun 01 Dec 14:30 Utrecht - RKC
Sun 01 Dec 16:45 Feyenoord - PEC
Sun 01 Dec 20:00 Emmen - PSV
 
Speelronde 16
Database dicht: Fri 06 December 19:15
Database open: Mon 09 December 12:00
Fri 06 Dec 20:15 Ajax - Willem II
Sat 07 Dec 18:30 Ado - Twente
Sat 07 Dec 19:45 VVV - Emmen
Sat 07 Dec 19:45 PSV - Fortuna
Sat 07 Dec 20:45 PEC - AZ
Sun 08 Dec 12:15 Vitesse - Feyenoord
Sun 08 Dec 14:30 Groningen - Utrecht
Sun 08 Dec 14:30 RKC - Heerenveen
Sun 08 Dec 16:45 Sparta - Heracles
 
Speelronde 17
Database dicht: Fri 13 December 19:00
Database open: Mon 16 December 12:00
Fri 13 Dec 20:00 Heerenveen - Willem II
Sat 14 Dec 18:30 Ado - Groningen
Sat 14 Dec 19:45 Fortuna - RKC
Sat 14 Dec 19:45 VVV - PEC
Sat 14 Dec 20:45 Twente - Vitesse
Sun 15 Dec 12:15 Emmen - Sparta
Sun 15 Dec 14:30 Feyenoord - PSV
Sun 15 Dec 16:45 AZ - Ajax
Sun 15 Dec 16:45 Heracles - Utrecht
 
Speelronde 18
Database dicht: Fri 20 December 19:00
Database open: Mon 23 December 12:00
Fri 20 Dec 20:00 RKC - Twente
Sat 21 Dec 18:30 Heerenveen - Heracles
Sat 21 Dec 19:45 PSV - PEC
Sat 21 Dec 19:45 Sparta - AZ
Sat 21 Dec 20:45 Willem II - Fortuna
Sun 22 Dec 12:15 Ajax - Ado
Sun 22 Dec 14:30 Groningen - Emmen
Sun 22 Dec 14:30 Utrecht - Feyenoord
Sun 22 Dec 16:45 Vitesse - VVV
 
Speelronde 19
Database dicht: Fri 17 January 19:00
Database open: Mon 20 January 12:00
Fri 17 Jan 20:00 PEC - Utrecht
Sat 18 Jan 18:30 Fortuna - Vitesse
Sat 18 Jan 19:45 Twente - Groningen
Sat 18 Jan 19:45 Feyenoord - Heerenveen
Sat 18 Jan 20:45 AZ - Willem II
Sun 19 Jan 12:15 VVV - PSV
Sun 19 Jan 14:30 Ajax - Sparta
Sun 19 Jan 14:30 Emmen - Heracles
Sun 19 Jan 16:45 Ado - RKC
 
Speelronde 20
Database dicht: Fri 24 January 19:00
Database open: Mon 27 January 12:00
Fri 24 Jan 20:00 Utrecht - Ado
Sat 25 Jan 18:30 Heerenveen - AZ
Sat 25 Jan 19:45 Heracles - Feyenoord
Sat 25 Jan 19:45 RKC - VVV
Sat 25 Jan 20:45 Sparta - Fortuna
Sun 26 Jan 12:15 Vitesse - Emmen
Sun 26 Jan 14:30 Groningen - Ajax
Sun 26 Jan 14:30 Willem II - PEC
Sun 26 Jan 16:45 PSV - Twente
 
Speelronde 21
Database dicht: Fri 31 January 19:00
Database open: Mon 03 February 12:00
Fri 31 Jan 20:00 AZ - RKC
Sat 01 Feb 18:30 Ado - Vitesse
Sat 01 Feb 19:45 Twente - Sparta
Sat 01 Feb 19:45 Feyenoord - Emmen
Sat 01 Feb 20:45 PEC - Groningen
Sun 02 Feb 12:15 Willem II - Heracles
Sun 02 Feb 14:30 Fortuna - Heerenveen
Sun 02 Feb 14:30 VVV - Utrecht
Sun 02 Feb 16:45 Ajax - PSV
 
Speelronde 22
Database dicht: Fri 07 February 19:00
Database open: Mon 10 February 12:00
Fri 07 Feb 20:00 Heracles - Fortuna
Sat 08 Feb 18:30 Groningen - Vitesse
Sat 08 Feb 19:45 PSV - Willem II
Sat 08 Feb 19:45 Heerenveen - VVV
Sat 08 Feb 20:45 RKC - PEC
Sun 09 Feb 12:15 Utrecht - Ajax
Sun 09 Feb 14:30 AZ - Feyenoord
Sun 09 Feb 14:30 Sparta - Ado
Sun 09 Feb 16:45 Emmen - Twente
 
Speelronde 23
Database dicht: Fri 14 February 19:00
Database open: Mon 17 February 12:00
Fri 14 Feb 20:00 Willem II - Utrecht
Sat 15 Feb 18:30 VVV - Heracles
Sat 15 Feb 19:45 Ado - PSV
Sat 15 Feb 19:45 Twente - AZ
Sat 15 Feb 20:45 Fortuna - Emmen
Sun 16 Feb 12:15 Vitesse - Heerenveen
Sun 16 Feb 14:30 Ajax - RKC
Sun 16 Feb 14:30 Sparta - Groningen
Sun 16 Feb 16:45 PEC - Feyenoord
 
Speelronde 24
Database dicht: Fri 21 February 19:00
Database open: Mon 24 February 12:00
Fri 21 Feb 20:00 RKC - Sparta
Sat 22 Feb 18:30 Emmen - Willem II
Sat 22 Feb 19:45 AZ - PEC
Sat 22 Feb 19:45 Feyenoord - Fortuna
Sat 22 Feb 20:45 Groningen - VVV
Sun 23 Feb 12:15 Utrecht - Twente
Sun 23 Feb 14:30 Heerenveen - Ado
Sun 23 Feb 14:30 Vitesse - PSV
Sun 23 Feb 16:45 Heracles - Ajax
 
Speelronde 25
Database dicht: Fri 28 February 19:00
Database open: Mon 02 March 12:00
Fri 28 Feb 20:00 Willem II - Groningen
Sat 29 Feb 18:30 Ado - Heracles
Sat 29 Feb 19:45 PEC - Vitesse
Sat 29 Feb 19:45 VVV - Fortuna
Sat 29 Feb 20:45 Twente - Heerenveen
Sun 01 Mar 12:15 RKC - Utrecht
Sun 01 Mar 14:30 PSV - Feyenoord
Sun 01 Mar 14:30 Sparta - Emmen
Sun 01 Mar 16:45 Ajax - AZ
 
Speelronde 26
Database dicht: Fri 06 March 19:00
Database open: Mon 09 March 12:00
Fri 06 Mar 20:00 Fortuna - PEC
Sat 07 Mar 18:30 Emmen - VVV
Sat 07 Mar 19:45 AZ - Ado
Sat 07 Mar 19:45 Heerenveen - Ajax
Sat 07 Mar 20:45 Vitesse - Twente
Sun 08 Mar 12:15 Utrecht - Sparta
Sun 08 Mar 14:30 Feyenoord - Willem II
Sun 08 Mar 14:30 Heracles - RKC
Sun 08 Mar 16:45 Groningen - PSV
 
Speelronde 27
Database dicht: Fri 13 March 19:00
Database open: Mon 16 March 12:00
Fri 13 Mar 20:00 Ado - Fortuna
Sat 14 Mar 18:30 Willem II - Heerenveen
Sat 14 Mar 19:45 Ajax - Twente
Sat 14 Mar 19:45 PEC - Heracles
Sat 14 Mar 20:45 Utrecht - Vitesse
Sun 15 Mar 12:15 Sparta - Feyenoord
Sun 15 Mar 14:30 PSV - Emmen
Sun 15 Mar 14:30 VVV - AZ
Sun 15 Mar 16:45 RKC - Groningen
 
Speelronde 28
Database dicht: Fri 20 March 19:00
Database open: Mon 23 March 12:00
Fri 20 Mar 20:00 Heracles - Sparta
Sat 21 Mar 18:30 Twente - Ado
Sat 21 Mar 19:45 PEC - VVV
Sat 21 Mar 19:45 Vitesse - Willem II
Sat 21 Mar 20:45 Heerenveen - RKC
Sun 22 Mar 12:15 Fortuna - PSV
Sun 22 Mar 14:30 Groningen - AZ
Sun 22 Mar 14:30 Feyenoord - Ajax
Sun 22 Mar 16:45 Emmen - Utrecht
 
Speelronde 29
Database dicht: Sat 04 April 17:30
Database open: Mon 06 April 12:00
Sat 04 Apr 18:30 Sparta - Heerenveen
Sat 04 Apr 18:30 VVV - Willem II
Sat 04 Apr 19:45 PSV - Heracles
Sat 04 Apr 20:45 AZ - Vitesse
Sat 04 Apr 20:45 Utrecht - Groningen
Sun 05 Apr 12:15 RKC - Feyenoord
Sun 05 Apr 14:30 Ado - Emmen
Sun 05 Apr 14:30 Ajax - PEC
Sun 05 Apr 16:45 Twente - Fortuna
 
Speelronde 30
Database dicht: Fri 10 April 19:00
Database open: Mon 13 April 12:00
Fri 10 Apr 20:00 Groningen - Heerenveen
Sat 11 Apr 18:30 Vitesse - RKC
Sat 11 Apr 19:45 Feyenoord - VVV
Sat 11 Apr 19:45 Heracles - AZ
Sat 11 Apr 20:45 Willem II - Ado
Sun 12 Apr 12:15 PSV - Sparta
Sun 12 Apr 14:30 Emmen - Ajax
Sun 12 Apr 14:30 Fortuna - Utrecht
Sun 12 Apr 16:45 PEC - Twente
 
Speelronde 31
Database dicht: Tue 21 April 17:30
Database open: Fri 24 April 12:00
Tue 21 Apr 18:30 AZ - PSV
Tue 21 Apr 20:45 Sparta - PEC
Wed 22 Apr 18:30 Ado - Feyenoord
Wed 22 Apr 18:30 RKC - Willem II
Wed 22 Apr 19:45 Groningen - Fortuna
Wed 22 Apr 20:45 Utrecht - Heracles
Wed 22 Apr 20:45 Heerenveen - Emmen
Thu 23 Apr 18:30 Twente - VVV
Thu 23 Apr 20:45 Ajax - Vitesse
 
Speelronde 32
Database dicht: Sat 25 April 17:30
Database open: Mon 27 April 12:00
Sat 25 Apr 18:30 Fortuna - AZ
Sat 25 Apr 18:30 PSV - Utrecht
Sat 25 Apr 19:45 Emmen - RKC
Sat 25 Apr 20:45 Feyenoord - Groningen
Sat 25 Apr 20:45 PEC - Heerenveen
Sun 26 Apr 12:15 Heracles - Twente
Sun 26 Apr 14:30 VVV - Ado
Sun 26 Apr 14:30 Willem II - Ajax
Sun 26 Apr 16:45 Vitesse - Sparta
 
Speelronde 33
Database dicht: Sun 03 May 13:30
Database open: Mon 04 May 12:00
Sun 03 May 14:30 Ajax - VVV
Sun 03 May 14:30 AZ - Utrecht
Sun 03 May 14:30 Groningen - Ado
Sun 03 May 14:30 Twente - Feyenoord
Sun 03 May 14:30 PEC - Emmen
Sun 03 May 14:30 RKC - Fortuna
Sun 03 May 14:30 Heerenveen - PSV
Sun 03 May 14:30 Sparta - Willem II
Sun 03 May 14:30 Vitesse - Heracles
 
Speelronde 34
Database dicht: Sun 10 May 13:30
Database open: Mon 11 May 12:00
Sun 10 May 14:30 Ado - PEC
Sun 10 May 14:30 Emmen - AZ
Sun 10 May 14:30 Utrecht - Heerenveen
Sun 10 May 14:30 Feyenoord - Vitesse
Sun 10 May 14:30 Fortuna - Ajax
Sun 10 May 14:30 Heracles - Groningen
Sun 10 May 14:30 PSV - RKC
Sun 10 May 14:30 VVV - Sparta
Sun 10 May 14:30 Willem II - Twente
 
De gegevens worden geladen...