G.V.M.

Gameinfo

Game info

Speelronde 3
Database dicht: Fri 16 August 19:00
Database open: Mon 19 August 12:00
Fri 16 Aug 20:00 Vitesse - PEC
  Opstelling Remko Pasveer (K)
Vyacheslav Karavaev (V)
Danilho Doekhi (V)
Armando Obispo (V)
Max Clark (V)
Riechedly Bazoer (M)
Matúš Bero (M)
Oussama Tannane (M)
Jay-Roy Grot (M)
Bryan Linssen (A Cap)
Tim Matavz (A)
  Xavier Mous (K)
Gustavo Hamer (V)
Etiënne Reijnen (V Cap)
Rick Dekker (V)
Kenneth Paal (V)
Pelle Clement (M)
Zian Flemming (M)
Thomas Bruns (M)
Iliass Bel Hassani (A)
Lennart Thy (A)
Dennis Johnsen (A)
  19' Gele kaart voor Zian Flemming
  42' Gele kaart voor Thomas Bruns
  43' Wissel Thulani Serero erin, Matúš Bero eruit
  45'+3' Gele kaart voor Gustavo Hamer
  51' Gele kaart voor Bryan Linssen
  52' 1-0 Doelpunt van Tim Matavz
  59' Wissel Charly Musonda erin, Jay-Roy Grot eruit
  64' 2-0 Doelpunt van Vyacheslav Karavaev (assist Tim Matavz)
  66' Wissel Jarno Westerman erin, Thomas Bruns eruit
  78' Wissel Stanley Elbers erin, Dennis Johnsen eruit
  80' 3-0 Doelpunt van Bryan Linssen (assist Tim Matavz)
  81' Wissel Dean Huiberts erin, Zian Flemming eruit
  84' Wissel Navarone Foor erin, Oussama Tannane eruit
 
Sat 17 Aug 18:30 Ado - Sparta
  Opstelling Robert Zwinkels (K)
Milan van Ewijk (V)
Tom Beugelsdijk (V)
Wilfried Kanon (V)
Aaron Meijers (V Cap)
Shaquille Pinas (M)
Lex Immers (M)
Danny Bakker (M)
Thijmen Goppel (A)
Tomáš Necid (A)
Erik Falkenburg (A)
  Tim Coremans (K)
Dirk Abels (V)
Bart Vriends (V)
Jurgen Mattheij (V)
Lassana Faye (V)
Abdou Harroui (M)
Adil Auassar (M Cap)
Bryan Smeets (M)
Mohamed Rayhi (M)
Ragnar Ache (A)
Halil Dervisoglu (A)
  26' 0-1 Doelpunt van Mohamed Rayhi (assist Halil Dervisoglu)
  30' Gele kaart voor Tim Coremans
  43' 0-2 Doelpunt van Mohamed Rayhi (assist Halil Dervisoglu)
  46' Wissel Bilal Ould-Chikh erin, Erik Falkenburg eruit
  46' Wissel Elson Hooi erin, Thijmen Goppel eruit
  59' Wissel Laros Duarte erin, Abdou Harroui eruit
  65' Gele kaart voor Mohamed Rayhi
  76' Wissel Lars Veldwijk erin, Ragnar Ache eruit
  76' Wissel Michiel Kramer erin, Danny Bakker eruit
  76' Gele kaart voor Lex Immers
  79' 1-2 Doelpunt van Lex Immers (assist Aaron Meijers)
  87' Wissel Dante Rigo erin, Halil Dervisoglu eruit
 
Sat 17 Aug 18:30 VVV - Ajax
  Opstelling Thorsten Kirschbaum (K)
Tobias Pachonik (V)
Nils Röseler (V Cap)
Steffen Schäfer (V)
Roel Janssen (V)
Evert Linthorst (M)
Damian van Bruggen (M)
Richard Neudecker (M)
Jerome Sinclair (A)
Elia Soriano (A)
Peter van Ooijen (A)
  Andre Onana (K)
Sergiño Dest (V)
Perr Schuurs (V)
Lisandro Martínez (V)
Nicolás Tagliafico (V)
Razvan Marin (M)
Donny van de Beek (M)
Daley Blind (M)
Hakim Ziyech (A)
Dušan Tadic (A Cap)
Quincy Promes (A)
  27' Gele kaart voor Lisandro Martínez
  33' Gele kaart voor Peter van Ooijen
  41' Wissel David Neres erin, Quincy Promes eruit
  43' Gele kaart voor Donny van de Beek
  44' 0-1 Doelpunt van Hakim Ziyech (assist Dušan Tadic)
  46' Wissel Chris Kum erin, Steffen Schäfer eruit
  48' Gele kaart voor Roel Janssen
  49' 0-2 Doelpunt van Dušan Tadic
  59' Wissel Klaas-Jan Huntelaar erin, Hakim Ziyech eruit
  66' 0-3 Doelpunt van Klaas-Jan Huntelaar (assist Nicolás Tagliafico)
  71' Wissel Haji Wright erin, Jerome Sinclair eruit
  73' Wissel Edson Álvarez erin, Lisandro Martínez eruit
  76' 0-4 Doelpunt van David Neres (assist Donny van de Beek)
  84' Wissel Samuel Scheimann erin, Elia Soriano eruit
  89' 1-4 Doelpunt van Evert Linthorst (assist Richard Neudecker)
 
Sat 17 Aug 20:45 Emmen - Heerenveen
  Opstelling Dennis Telgenkamp (K)
Glenn Bijl (V)
Keziah Veendorp (V)
Nick Bakker (V)
Lorenzo Burnet (V)
Nikolai Laursen (M)
Filip Ugrinic (M)
Michael de Leeuw (M Cap)
Michael Chacón (M)
Jafar Arias (M)
Marko Kolar (A)
  Warner Hahn (K)
Sherel Floranus (V)
Ibrahim Dresevic (V)
Sven Botman (V)
Lucas Woudenberg (V)
Rodney Kongolo (M)
Chidera Ejuke (M)
Hicham Faik (M Cap)
Mitchell van Bergen (A)
Jens Odgaard (A)
Jordy Bruijn (A)
  4' 1-0 Doelpunt van Nikolai Laursen
  41' 2-0 Doelpunt van Glenn Bijl (assist Lorenzo Burnet)
  43' Wissel Desevio Payne erin, Lorenzo Burnet eruit
  66' Wissel Henk Bos erin, Michael Chacón eruit
  72' Wissel Jan Ras erin, Jordy Bruijn eruit
  73' Gele kaart voor Desevio Payne
  82' Wissel Freddy Quispel erin, Marko Kolar eruit
  84' Wissel Arjen van der Heide erin, Chidera Ejuke eruit
 
Sun 18 Aug 12:15 Fortuna - Willem II
  Opstelling Alexei Koselev (K)
Clint Essers (V)
Grégoire Amiot (V)
Branislav Ninaj (V)
Michael Pinto (V Cap)
Felix Passlack (M)
Mark Diemers (M)
Jorrit Smeets (M)
Rasmus Karjalainen (A)
Vitalie Damascan (A)
Amadou Ciss (A)
  Timon Wellenreuther (K)
Fernando Lewis (V)
Sebastian Holmén (V)
Jordens Peters (V Cap)
Freek Heerkens (V)
Dries Saddiki (M)
Marios Vrousai (M)
Pol Llonch (M)
Ché Nunnely (A)
Vangelis Pavlidis (A)
Mats Köhlert (A)
  18' 1-0 Doelpunt van Vitalie Damascan (assist Amadou Ciss)
  23' 1-1 Doelpunt van Marios Vrousai (assist Fernando Lewis)
  29' 1-2 Doelpunt van Vangelis Pavlidis
  45' 1-3 Doelpunt van Vangelis Pavlidis (assist Marios Vrousai)
  49' Gele kaart voor Vitalie Damascan
  51' 2-3 Doelpunt van Vitalie Damascan (assist Michael Pinto)
  56' Wissel Bassala Sambou erin, Jorrit Smeets eruit
  57' Wissel Damil Dankerlui erin, Ché Nunnely eruit
  65' Gele kaart voor Felix Passlack
  72' Wissel Agim Zeka erin, Rasmus Karjalainen eruit
  78' Wissel Adnan Ugur erin, Clint Essers eruit
  83' Wissel Paul Gladon erin, Vangelis Pavlidis eruit
  89' Gele kaart voor Fernando Lewis
  90' Wissel Rick Zuijderwijk erin, Fernando Lewis eruit
  90'+1' Gele kaart voor Paul Gladon
 
Sun 18 Aug 14:30 Twente - RKC
  Opstelling Joël Drommel (K)
Julio Pleguezuelo (V)
Peet Bijen (V Cap)
Xandro Schenk (V)
Calvin Verdonk (V)
Lindon Selahi (M)
Godfried Roemeratoe (M)
Javier Espinosa (M)
Aitor Cantalapiedra (A)
Haris Vuckic (A)
Keito Nakamura (A)
  Kees Heemskerk (K)
Ingo van Weert (V)
Melle Meulensteen (V)
Hannes Delcroix (V)
Paul Quasten (V)
Daan Rienstra (M Cap)
Stijn Spierings (M)
Anas Tahiri (M)
Saïd Bakari (A)
Mario Bilate (A)
Darren Maatsen (A)
  6' Gele kaart voor Paul Quasten
  24' 0-1 Doelpunt van Anas Tahiri (assist Saïd Bakari)
  64' 1-1 Doelpunt van Haris Vuckic (assist Calvin Verdonk)
  65' Wissel Rafik Zekhnini erin, Keito Nakamura eruit
  75' Wissel Sylla Sow erin, Anas Tahiri eruit
  75' Wissel Lennerd Daneels erin, Darren Maatsen eruit
  76' Gele kaart voor Daan Rienstra
  78' 1-2 Doelpunt van Ingo van Weert
  79' Wissel Emil Berggreen erin, Lindon Selahi eruit
  83' Wissel Hans Mulder erin, Saïd Bakari eruit
  85' Gele kaart voor Lennerd Daneels
  87' Gele kaart voor Xandro Schenk
  88' Wissel Tom Boere erin, Godfried Roemeratoe eruit
  90' 2-2 Doelpunt van Haris Vuckic (assist Javier Espinosa)
  90'+2' 3-2 Doelpunt van Rafik Zekhnini (assist Javier Espinosa)
  90'+3' 3-3 Doelpunt van Paul Quasten (assist Sylla Sow)
 
Sun 18 Aug 16:45 Feyenoord - Utrecht
  Opstelling Kenneth Vermeer (K)
Rick Karsdorp (V)
Eric Botteghin (V Cap)
Jan-Arie van der Heijden (V)
Ridgeciano Haps (V)
Renato Tapia (M)
Steven Berghuis (M)
Liam Kelly (M)
Luis Sinisterra (A)
Luciano Narsingh (A)
Sam Larsson (A)
  Maarten Paes (K)
Sean Klaiber (V)
Willem Janssen (V Cap)
Justin Hoogma (V)
Leon Guwara (V)
Adam Maher (M)
Simon Gustafson (M)
Rico Strieder (M)
Gyrano Kerk (A)
Issah Abass (A)
Patrick Joosten (A)
  9' 0-1 Doelpunt van Issah Abass
  32' Gele kaart voor Issah Abass
  46' Wissel Leroy Fer erin, Sam Larsson eruit
  46' Wissel Edgar Ié erin, Jan-Arie van der Heijden eruit
  51' 1-1 Doelpunt van Ridgeciano Haps (assist Steven Berghuis)
  61' Gele kaart voor Adam Maher
  64' Wissel Václav Cerný erin, Issah Abass eruit
  70' Gele kaart voor Simon Gustafson
  72' Wissel Urby Emanuelson erin, Rico Strieder eruit
  84' Wissel Lutsharel Geertruida erin, Rick Karsdorp eruit
  84' Wissel Nick Venema erin, Gyrano Kerk eruit
 
Sun 18 Aug 16:45 AZ - Groningen
  Opstelling Marco Bizot (K)
Jonas Svensson (V)
Pantelis Hatzidiakos (V)
Teun Koopmeiners (V Cap)
Owen Wijndal (V)
Fredrik Midtsjø (M)
Jordy Clasie (M)
Thomas Ouwejan (M)
Calvin Stengs (A)
Myron Boadu (A)
Oussama Idrissi (A)
  Sergio Padt (K)
Deyovaisio Zeefuik (V)
Bart van Hintum (V Cap)
Ko Itakura (V)
Amir Absalem (V)
Azor Matusiwa (M)
Sam Schreck (M)
Ramon Lundqvist (M)
Gabriel Gudmundsson (A)
Kaj Sierhuis (A)
Ajdin Hrustic (A)
  52' Gele kaart voor Gabriel Gudmundsson
  63' Wissel Joris Kramer erin, Jordy Clasie eruit
  64' Wissel Mo El Hankouri erin, Gabriel Gudmundsson eruit
  70' Wissel Django Warmerdam erin, Ramon Lundqvist eruit
  77' Wissel Yukinari Sugawara erin, Thomas Ouwejan eruit
  82' Wissel Charlison Benschop erin, Kaj Sierhuis eruit
 
Sun 18 Aug 20:00 Heracles - PSV
  Opstelling Janis Blaswich (K)
Navajo Bakboord (V)
Dario van den Buijs (V Cap)
Mats Knoester (V)
Lennart Czyborra (V)
Alexander Merkel (M)
Orestis Kiomourtzoglou (M)
Teun Bijleveld (M)
Silvester van der Water (A)
Cyriel Dessers (A)
Mauro Júnior (A)
  Jeroen Zoet (K)
Denzel Dumfries (V)
Timo Baumgartl (V)
Nick Viergever (V)
Michal Sadílek (V)
Pablo Rosario (M Cap)
Mohamed Ihattaren (M)
Érick Gutiérrez (M)
Steven Bergwijn (A)
Donyell Malen (A)
Cody Gakpo (A)
  16' 0-1 Doelpunt van Steven Bergwijn (assist Pablo Rosario)
  45'+1' Gele kaart voor Michal Sadílek
  50' Gele kaart voor Timo Baumgartl
  58' Gele kaart voor Mauro Júnior
  58' 0-2 Doelpunt van Mohamed Ihattaren (assist Cody Gakpo)
  66' Wissel Jorrit Hendrix erin, Mohamed Ihattaren eruit
  67' Gele kaart voor Steven Bergwijn
  68' Wissel Adrian Szöke erin, Teun Bijleveld eruit
  71' Wissel Olivier Boscagli erin, Michal Sadílek eruit
  73' Gele kaart voor Silvester van der Water
  75' Gele kaart voor Olivier Boscagli
  78' Gele kaart voor Nick Viergever
  79' Wissel Joey Konings erin, Mauro Júnior eruit
  84' Gele kaart voor Cody Gakpo
  86' Wissel Dabney dos Santos erin, Silvester van der Water eruit
  88' Gele kaart voor Denzel Dumfries
  90'+2' Wissel Zakaria Aboukhlal erin, Donyell Malen eruit
 
 
Speelronde 4
Database dicht: Sat 24 August 17:30
Database open: Mon 26 August 12:00
Sat 24 Aug 18:30 Willem II - Emmen
Sat 24 Aug 19:45 Heracles - Vitesse
Sat 24 Aug 20:45 Heerenveen - Twente
Sun 25 Aug 12:15 RKC - Ado
Sun 25 Aug 14:30 Utrecht - VVV
Sun 25 Aug 16:45 PEC - Sparta
 
Speelronde 5
Database dicht: Fri 30 August 19:00
Database open: Mon 02 September 12:00
Fri 30 Aug 20:00 Emmen - PEC
Sat 31 Aug 18:30 Heerenveen - Fortuna
Sat 31 Aug 19:45 Groningen - Heracles
Sat 31 Aug 20:45 Ado - VVV
Sun 01 Sep 12:15 Twente - Utrecht
Sun 01 Sep 14:30 Sparta - Ajax
Sun 01 Sep 16:45 Vitesse - AZ
Sun 01 Sep 16:45 Willem II - Feyenoord
Sun 01 Sep 20:00 RKC - PSV
 
Speelronde 6
Database dicht: Sat 14 September 17:30
Database open: Mon 16 September 12:00
Sat 14 Sep 18:30 AZ - Sparta
Sat 14 Sep 18:30 PSV - Vitesse
Sat 14 Sep 19:45 VVV - Groningen
Sat 14 Sep 20:45 Ajax - Heerenveen
Sat 14 Sep 20:45 Utrecht - Emmen
Sun 15 Sep 12:15 PEC - RKC
Sun 15 Sep 14:30 Feyenoord - Ado
Sun 15 Sep 14:30 Heracles - Willem II
Sun 15 Sep 16:45 Fortuna - Twente
 
Speelronde 7
Database dicht: Fri 20 September 19:00
Database open: Mon 23 September 12:00
Fri 20 Sep 20:00 Twente - Heracles
Sat 21 Sep 18:30 Sparta - RKC
Sat 21 Sep 19:45 Groningen - PEC
Sat 21 Sep 19:45 Willem II - VVV
Sat 21 Sep 20:45 Vitesse - Fortuna
Sun 22 Sep 12:15 Ado - AZ
Sun 22 Sep 14:30 PSV - Ajax
Sun 22 Sep 14:30 Heerenveen - Utrecht
Sun 22 Sep 16:45 Emmen - Feyenoord
 
Speelronde 8
Database dicht: Wed 25 September 17:30
Database open: Mon 30 September 12:00
Wed 25 Sep 18:30 PSV - Groningen
Wed 25 Sep 20:45 Ajax - Fortuna
Thu 26 Sep 20:00 Feyenoord - AZ
Fri 27 Sep 20:00 Emmen - Ado
Sat 28 Sep 18:30 AZ - Heracles
Sat 28 Sep 18:30 PEC - PSV
Sat 28 Sep 20:45 Ajax - Groningen
Sat 28 Sep 20:45 Fortuna - Sparta
Sun 29 Sep 12:15 Feyenoord - Twente
Sun 29 Sep 14:30 Utrecht - Willem II
Sun 29 Sep 14:30 RKC - Vitesse
Sun 29 Sep 16:45 VVV - Heerenveen
 
Speelronde 9
Database dicht: Fri 04 October 19:00
Database open: Mon 07 October 12:00
Fri 04 Oct 20:00 Groningen - RKC
Sat 05 Oct 18:30 Heracles - Emmen
Sat 05 Oct 19:45 PSV - VVV
Sat 05 Oct 19:45 Sparta - Twente
Sat 05 Oct 20:45 Heerenveen - PEC
Sun 06 Oct 12:15 Ado - Ajax
Sun 06 Oct 14:30 Fortuna - Feyenoord
Sun 06 Oct 14:30 Vitesse - Utrecht
Sun 06 Oct 16:45 Willem II - AZ
 
Speelronde 10
Database dicht: Sat 19 October 17:30
Database open: Mon 21 October 12:00
Sat 19 Oct 18:30 AZ - Heerenveen
Sat 19 Oct 18:30 Utrecht - PSV
Sat 19 Oct 19:45 Twente - Willem II
Sat 19 Oct 20:45 RKC - Ajax
Sat 19 Oct 20:45 VVV - Vitesse
Sun 20 Oct 12:15 PEC - Ado
Sun 20 Oct 14:30 Emmen - Fortuna
Sun 20 Oct 14:30 Groningen - Sparta
Sun 20 Oct 16:45 Feyenoord - Heracles
 
Speelronde 11
Database dicht: Fri 25 October 19:00
Database open: Mon 28 October 12:00
Fri 25 Oct 20:00 Twente - Emmen
Sat 26 Oct 18:30 Willem II - RKC
Sat 26 Oct 19:45 Fortuna - VVV
Sat 26 Oct 19:45 Vitesse - Ado
Sat 26 Oct 20:45 Heracles - PEC
Sun 27 Oct 12:15 Heerenveen - Groningen
Sun 27 Oct 14:30 PSV - AZ
Sun 27 Oct 14:30 Sparta - Utrecht
Sun 27 Oct 16:45 Ajax - Feyenoord
 
Speelronde 12
Database dicht: Sat 02 November 17:30
Database open: Mon 04 November 12:00
Sat 02 Nov 18:30 RKC - Heracles
Sat 02 Nov 18:30 Sparta - PSV
Sat 02 Nov 19:45 Utrecht - Fortuna
Sat 02 Nov 20:45 AZ - Twente
Sat 02 Nov 20:45 PEC - Ajax
Sun 03 Nov 12:15 Emmen - Vitesse
Sun 03 Nov 14:30 Groningen - Willem II
Sun 03 Nov 14:30 VVV - Feyenoord
Sun 03 Nov 16:45 Ado - Heerenveen
 
Speelronde 13
Database dicht: Fri 08 November 19:00
Database open: Mon 11 November 12:00
Fri 08 Nov 20:00 Vitesse - Groningen
Sat 09 Nov 18:30 Heerenveen - Sparta
Sat 09 Nov 19:45 Fortuna - Ado
Sat 09 Nov 19:45 Willem II - PSV
Sat 09 Nov 20:45 Heracles - VVV
Sun 10 Nov 12:15 Twente - PEC
Sun 10 Nov 14:30 Ajax - Utrecht
Sun 10 Nov 14:30 AZ - Emmen
Sun 10 Nov 16:45 Feyenoord - RKC
 
Speelronde 14
Database dicht: Sat 23 November 17:30
Database open: Mon 25 November 12:00
Sat 23 Nov 18:30 Utrecht - AZ
Sat 23 Nov 18:30 PSV - Heerenveen
Sat 23 Nov 19:45 PEC - Fortuna
Sat 23 Nov 20:45 Ado - Willem II
Sat 23 Nov 20:45 Ajax - Heracles
Sun 24 Nov 12:15 Groningen - Feyenoord
Sun 24 Nov 14:30 RKC - Emmen
Sun 24 Nov 14:30 VVV - Twente
Sun 24 Nov 16:45 Sparta - Vitesse
 
Speelronde 15
Database dicht: Fri 29 November 19:00
Database open: Mon 02 December 12:00
Fri 29 Nov 20:00 Heerenveen - Vitesse
Sat 30 Nov 18:30 Willem II - Sparta
Sat 30 Nov 19:45 Emmen - PSV
Sat 30 Nov 19:45 Fortuna - Groningen
Sat 30 Nov 20:45 Heracles - Ado
Sun 01 Dec 12:15 Feyenoord - PEC
Sun 01 Dec 14:30 AZ - VVV
Sun 01 Dec 14:30 Twente - Ajax
Sun 01 Dec 16:45 Utrecht - RKC
 
Speelronde 16
Database dicht: Fri 06 December 19:00
Database open: Mon 09 December 12:00
Fri 06 Dec 20:00 VVV - Emmen
Sat 07 Dec 18:30 Ado - Twente
Sat 07 Dec 18:30 Ajax - Willem II
Sat 07 Dec 20:45 PEC - AZ
Sat 07 Dec 20:45 PSV - Fortuna
Sun 08 Dec 12:15 Vitesse - Feyenoord
Sun 08 Dec 14:30 Groningen - Utrecht
Sun 08 Dec 14:30 RKC - Heerenveen
Sun 08 Dec 16:45 Sparta - Heracles
 
Speelronde 17
Database dicht: Fri 13 December 19:00
Database open: Mon 16 December 12:00
Fri 13 Dec 20:00 Heerenveen - Willem II
Sat 14 Dec 18:30 Ado - Groningen
Sat 14 Dec 19:45 Fortuna - RKC
Sat 14 Dec 19:45 VVV - PEC
Sat 14 Dec 20:45 Twente - Vitesse
Sun 15 Dec 12:15 AZ - Ajax
Sun 15 Dec 14:30 Emmen - Sparta
Sun 15 Dec 14:30 Feyenoord - PSV
Sun 15 Dec 16:45 Heracles - Utrecht
 
Speelronde 18
Database dicht: Fri 20 December 19:00
Database open: Mon 23 December 12:00
Fri 20 Dec 20:00 RKC - Twente
Sat 21 Dec 18:30 Heerenveen - Heracles
Sat 21 Dec 19:45 PSV - PEC
Sat 21 Dec 19:45 Sparta - AZ
Sat 21 Dec 20:45 Willem II - Fortuna
Sun 22 Dec 12:15 Ajax - Ado
Sun 22 Dec 14:30 Groningen - Emmen
Sun 22 Dec 14:30 Utrecht - Feyenoord
Sun 22 Dec 16:45 Vitesse - VVV
 
Speelronde 19
Database dicht: Fri 17 January 19:00
Database open: Mon 20 January 12:00
Fri 17 Jan 20:00 PEC - Utrecht
Sat 18 Jan 18:30 Fortuna - Vitesse
Sat 18 Jan 19:45 Twente - Groningen
Sat 18 Jan 19:45 Feyenoord - Heerenveen
Sat 18 Jan 20:45 AZ - Willem II
Sun 19 Jan 12:15 VVV - PSV
Sun 19 Jan 14:30 Ajax - Sparta
Sun 19 Jan 14:30 Emmen - Heracles
Sun 19 Jan 16:45 Ado - RKC
 
Speelronde 20
Database dicht: Fri 24 January 19:00
Database open: Mon 27 January 12:00
Fri 24 Jan 20:00 Utrecht - Ado
Sat 25 Jan 18:30 Heerenveen - AZ
Sat 25 Jan 19:45 Heracles - Feyenoord
Sat 25 Jan 19:45 RKC - VVV
Sat 25 Jan 20:45 Sparta - Fortuna
Sun 26 Jan 12:15 Vitesse - Emmen
Sun 26 Jan 14:30 Groningen - Ajax
Sun 26 Jan 14:30 Willem II - PEC
Sun 26 Jan 16:45 PSV - Twente
 
Speelronde 21
Database dicht: Fri 31 January 19:00
Database open: Mon 03 February 12:00
Fri 31 Jan 20:00 AZ - RKC
Sat 01 Feb 18:30 Ado - Vitesse
Sat 01 Feb 19:45 Twente - Sparta
Sat 01 Feb 19:45 Feyenoord - Emmen
Sat 01 Feb 20:45 PEC - Groningen
Sun 02 Feb 12:15 Willem II - Heracles
Sun 02 Feb 14:30 Fortuna - Heerenveen
Sun 02 Feb 14:30 VVV - Utrecht
Sun 02 Feb 16:45 Ajax - PSV
 
Speelronde 22
Database dicht: Fri 07 February 19:00
Database open: Mon 10 February 12:00
Fri 07 Feb 20:00 Heracles - Fortuna
Sat 08 Feb 18:30 Groningen - Vitesse
Sat 08 Feb 19:45 PSV - Willem II
Sat 08 Feb 19:45 Heerenveen - VVV
Sat 08 Feb 20:45 RKC - PEC
Sun 09 Feb 12:15 Utrecht - Ajax
Sun 09 Feb 14:30 AZ - Feyenoord
Sun 09 Feb 14:30 Sparta - Ado
Sun 09 Feb 16:45 Emmen - Twente
 
Speelronde 23
Database dicht: Fri 14 February 19:00
Database open: Mon 17 February 12:00
Fri 14 Feb 20:00 Willem II - Utrecht
Sat 15 Feb 18:30 VVV - Heracles
Sat 15 Feb 19:45 Ado - PSV
Sat 15 Feb 19:45 Twente - AZ
Sat 15 Feb 20:45 Fortuna - Emmen
Sun 16 Feb 12:15 Vitesse - Heerenveen
Sun 16 Feb 14:30 Ajax - RKC
Sun 16 Feb 14:30 Sparta - Groningen
Sun 16 Feb 16:45 PEC - Feyenoord
 
Speelronde 24
Database dicht: Fri 21 February 19:00
Database open: Mon 24 February 12:00
Fri 21 Feb 20:00 RKC - Sparta
Sat 22 Feb 18:30 Emmen - Willem II
Sat 22 Feb 19:45 AZ - PEC
Sat 22 Feb 19:45 Feyenoord - Fortuna
Sat 22 Feb 20:45 Groningen - VVV
Sun 23 Feb 12:15 Utrecht - Twente
Sun 23 Feb 14:30 Heerenveen - Ado
Sun 23 Feb 14:30 Vitesse - PSV
Sun 23 Feb 16:45 Heracles - Ajax
 
Speelronde 25
Database dicht: Fri 28 February 19:00
Database open: Mon 02 March 12:00
Fri 28 Feb 20:00 Willem II - Groningen
Sat 29 Feb 18:30 Ado - Heracles
Sat 29 Feb 19:45 PEC - Vitesse
Sat 29 Feb 19:45 VVV - Fortuna
Sat 29 Feb 20:45 Twente - Heerenveen
Sun 01 Mar 12:15 RKC - Utrecht
Sun 01 Mar 14:30 PSV - Feyenoord
Sun 01 Mar 14:30 Sparta - Emmen
Sun 01 Mar 16:45 Ajax - AZ
 
Speelronde 26
Database dicht: Fri 06 March 19:00
Database open: Mon 09 March 12:00
Fri 06 Mar 20:00 Fortuna - PEC
Sat 07 Mar 18:30 Emmen - VVV
Sat 07 Mar 19:45 AZ - Ado
Sat 07 Mar 19:45 Heerenveen - Ajax
Sat 07 Mar 20:45 Vitesse - Twente
Sun 08 Mar 12:15 Utrecht - Sparta
Sun 08 Mar 14:30 Feyenoord - Willem II
Sun 08 Mar 14:30 Heracles - RKC
Sun 08 Mar 16:45 Groningen - PSV
 
Speelronde 27
Database dicht: Fri 13 March 19:00
Database open: Mon 16 March 12:00
Fri 13 Mar 20:00 Ado - Fortuna
Sat 14 Mar 18:30 Willem II - Heerenveen
Sat 14 Mar 19:45 Ajax - Twente
Sat 14 Mar 19:45 PEC - Heracles
Sat 14 Mar 20:45 Utrecht - Vitesse
Sun 15 Mar 12:15 Sparta - Feyenoord
Sun 15 Mar 14:30 PSV - Emmen
Sun 15 Mar 14:30 VVV - AZ
Sun 15 Mar 16:45 RKC - Groningen
 
Speelronde 28
Database dicht: Fri 20 March 19:00
Database open: Mon 23 March 12:00
Fri 20 Mar 20:00 Heracles - Sparta
Sat 21 Mar 18:30 Twente - Ado
Sat 21 Mar 19:45 PEC - VVV
Sat 21 Mar 19:45 Vitesse - Willem II
Sat 21 Mar 20:45 Heerenveen - RKC
Sun 22 Mar 12:15 Fortuna - PSV
Sun 22 Mar 14:30 Groningen - AZ
Sun 22 Mar 14:30 Feyenoord - Ajax
Sun 22 Mar 16:45 Emmen - Utrecht
 
Speelronde 29
Database dicht: Sat 04 April 17:30
Database open: Mon 06 April 12:00
Sat 04 Apr 18:30 Sparta - Heerenveen
Sat 04 Apr 18:30 VVV - Willem II
Sat 04 Apr 19:45 PSV - Heracles
Sat 04 Apr 20:45 AZ - Vitesse
Sat 04 Apr 20:45 Utrecht - Groningen
Sun 05 Apr 12:15 RKC - Feyenoord
Sun 05 Apr 14:30 Ado - Emmen
Sun 05 Apr 14:30 Ajax - PEC
Sun 05 Apr 16:45 Twente - Fortuna
 
Speelronde 30
Database dicht: Fri 10 April 19:00
Database open: Mon 13 April 12:00
Fri 10 Apr 20:00 Groningen - Heerenveen
Sat 11 Apr 18:30 Vitesse - RKC
Sat 11 Apr 19:45 Feyenoord - VVV
Sat 11 Apr 19:45 Heracles - AZ
Sat 11 Apr 20:45 Willem II - Ado
Sun 12 Apr 12:15 PSV - Sparta
Sun 12 Apr 14:30 Emmen - Ajax
Sun 12 Apr 14:30 Fortuna - Utrecht
Sun 12 Apr 16:45 PEC - Twente
 
Speelronde 31
Database dicht: Tue 21 April 17:30
Database open: Fri 24 April 12:00
Tue 21 Apr 18:30 AZ - PSV
Tue 21 Apr 20:45 Sparta - PEC
Wed 22 Apr 18:30 Ado - Feyenoord
Wed 22 Apr 18:30 RKC - Willem II
Wed 22 Apr 19:45 Groningen - Fortuna
Wed 22 Apr 20:45 Utrecht - Heracles
Wed 22 Apr 20:45 Heerenveen - Emmen
Thu 23 Apr 18:30 Twente - VVV
Thu 23 Apr 20:45 Ajax - Vitesse
 
Speelronde 32
Database dicht: Sat 25 April 17:30
Database open: Mon 27 April 12:00
Sat 25 Apr 18:30 Fortuna - AZ
Sat 25 Apr 18:30 PSV - Utrecht
Sat 25 Apr 19:45 Emmen - RKC
Sat 25 Apr 20:45 Feyenoord - Groningen
Sat 25 Apr 20:45 PEC - Heerenveen
Sun 26 Apr 12:15 Heracles - Twente
Sun 26 Apr 14:30 VVV - Ado
Sun 26 Apr 14:30 Willem II - Ajax
Sun 26 Apr 16:45 Vitesse - Sparta
 
Speelronde 33
Database dicht: Sun 03 May 13:30
Database open: Mon 04 May 12:00
Sun 03 May 14:30 Ajax - VVV
Sun 03 May 14:30 AZ - Utrecht
Sun 03 May 14:30 Groningen - Ado
Sun 03 May 14:30 Twente - Feyenoord
Sun 03 May 14:30 PEC - Emmen
Sun 03 May 14:30 RKC - Fortuna
Sun 03 May 14:30 Heerenveen - PSV
Sun 03 May 14:30 Sparta - Willem II
Sun 03 May 14:30 Vitesse - Heracles
 
Speelronde 34
Database dicht: Sun 10 May 13:30
Database open: Mon 11 May 12:00
Sun 10 May 14:30 Ado - PEC
Sun 10 May 14:30 Emmen - AZ
Sun 10 May 14:30 Utrecht - Heerenveen
Sun 10 May 14:30 Feyenoord - Vitesse
Sun 10 May 14:30 Fortuna - Ajax
Sun 10 May 14:30 Heracles - Groningen
Sun 10 May 14:30 PSV - RKC
Sun 10 May 14:30 VVV - Sparta
Sun 10 May 14:30 Willem II - Twente
 
De gegevens worden geladen...