G.V.M.

Gameinfo

Game info

Speelronde 5
Database dicht: vr 17 september 19:00
Database open: ma 20 september 12:00
vr 17 sep 20:00 Sparta - NEC
  Opstelling Maduka Okoye (K)
Dirk Abels (V)
Bart Vriends (V)
Michaël Heylen (V)
Mica Pinto (V)
Sven Mijnans (M)
Mohammed Osman (M)
Bryan Smeets (M)
Adil Auassar (M Cap)
Vito van Crooy (M)
Lennart Thy (A)
  Mattijs Branderhorst (K)
Bart van Rooij (V)
Iván Márquez (V)
Cas Odenthal (V)
Souffian El Karouani (V)
Dirk Proper (M)
Mikkel Duelund (M)
Lasse Schöne (M Cap)
Jonathan Okita (A)
Ali Akman (A)
Jordy Bruijn (A)
  28 0-1 Doelpunt van Jonathan Okita (assist Jordy Bruijn)
  37 Gele kaart voor Ali Akman
  44 1-1 Doelpunt van Sven Mijnans
  46 Wissel Emanuel Emegha erin, Bryan Smeets eruit
  61 Wissel Magnus Mattsson erin, Jordy Bruijn eruit
  64 Gele kaart voor Adil Auassar
  70 Wissel Elayis Tavsan erin, Ali Akman eruit
  71 Wissel Giannis Masouras erin, Sven Mijnans eruit
  72 Wissel Mario Engels erin, Vito van Crooy eruit
  73 Gele kaart voor Dirk Abels
  76 Wissel Edgar Barreto erin, Mikkel Duelund eruit
  79 Gele kaart voor Edgar Barreto
  80 Wissel Kenzo Goudmijn erin, Mohammed Osman eruit
  80 Wissel Laurent Jans erin, Dirk Abels eruit
  85 Gele kaart voor Lasse Schöne
 
za 18 sep 16:30 Heerenveen - Fortuna
  Opstelling Erwin Mulder (K Cap)
Milan van Ewijk (V)
Sven van Beek (V)
Ibrahim Dresevic (V)
Lucas Woudenberg (V)
Nicolas Madsen (M)
Tibor Halilovic (M)
Joey Veerman (M)
Benjamin Nygren (A)
Henk Veerman (A)
Siem de Jong (A)
  Yanick van Osch (K)
Mickaël Tirpan (V)
Martin Angha (V)
Roel Janssen (V)
George Cox (V)
Ben Rienstra (M Cap)
Deroy Duarte (M)
Tesfaldet Tekie (M)
Emil Hansson (A)
Bassala Sambou (A)
Mats Seuntjens (A)
  5 1-0 Doelpunt van Henk Veerman (assist Joey Veerman)
  59 Gele kaart voor Bassala Sambou
  63 Wissel Toshio Lake erin, Emil Hansson eruit
  64 Gele kaart voor Ibrahim Dresevic
  69 Wissel Anthony Musaba erin, Siem de Jong eruit
  69 Wissel Arjen van der Heide erin, Benjamin Nygren eruit
  74 Wissel Tijjani Noslin erin, George Cox eruit
  74 Wissel Samy Baghdadi erin, Bassala Sambou eruit
  76 Gele kaart voor Samy Baghdadi
  80 Wissel Rami Al Hajj erin, Tibor Halilovic eruit
  90 Gele kaart voor Deroy Duarte
  90 Gele kaart voor Tijjani Noslin
 
za 18 sep 18:45 Willem II - Groningen
  Opstelling Timon Wellenreuther (K)
Leeroy Owusu (V)
Freek Heerkens (V)
Ulrik Jenssen (V)
Derrick Köhn (V)
Pol Llonch (M Cap)
Görkem Saglam (M)
Dries Saddiki (M)
Ché Nunnely (A)
Kwasi Wriedt (A)
Mats Köhlert (A)
  Peter Leeuwenburgh (K)
Mo El Hankouri (V Cap)
Neraysho Kasanwirjo (V)
Bart van Hintum (V)
Yahya Kalley (V)
Tomas Suslov (M)
Daleho Irandust (M)
Laros Duarte (M)
Cyril Ngonge (A)
Jørgen Strand Larsen (A)
Patrick Joosten (A)
  5 1-0 Doelpunt van Kwasi Wriedt (assist Görkem Saglam)
  7 Gele kaart voor Dries Saddiki
  19 Gele kaart voor Bart van Hintum
  24 2-0 Doelpunt van Dries Saddiki (assist Kwasi Wriedt)
  54 Gele kaart voor Pol Llonch
  58 Wissel Paulos Abraham erin, Jørgen Strand Larsen eruit
  59 Wissel Daniël van Kaam erin, Yahya Kalley eruit
  59 Wissel Michael de Leeuw erin, Daleho Irandust eruit
  60 Wissel Vincent Schippers erin, Leeroy Owusu eruit
  61 2-1 Doelpunt van Tomas Suslov
  66 Gele kaart voor Kwasi Wriedt
  68 Gele kaart voor Cyril Ngonge
  70 Wissel Godfried Roemeratoe erin, Görkem Saglam eruit
  70 Wissel Argyris Kampetsis erin, Kwasi Wriedt eruit
  71 Wissel Damil Dankerlui erin, Laros Duarte eruit
  77 Wissel Romano Postema erin, Patrick Joosten eruit
  80 Wissel Max Svensson erin, Mats Köhlert eruit
  80 Wissel John Yeboah erin, Ché Nunnely eruit
  0 Rode kaart voor Cyril Ngonge
 
za 18 sep 20:00 Ajax - Cambuur
  Opstelling Remko Pasveer (K)
Noussair Mazraoui (V)
Jurriën Timber (V)
Lisandro Martínez (V)
Nicolás Tagliafico (V)
Edson Álvarez (M)
Steven Berghuis (M)
Ryan Gravenberch (M)
David Neres (A)
Sébastien Haller (A)
Dušan Tadic (A Cap)
  Sonny Stevens (K Cap)
Doke Schmidt (V)
Calvin Mac-Intosch (V)
Marco Tol (V)
Alex Bangura (V)
Jamie Jacobs (M)
Mees Hoedemakers (M)
Robin Maulun (M)
Michael Breij (A)
Tom Boere (A)
Issa Kallon (A)
  16 1-0 Doelpunt van Jurriën Timber (assist Steven Berghuis)
  19 2-0 Doelpunt van Steven Berghuis (assist Dušan Tadic)
  29 3-0 Doelpunt van Noussair Mazraoui
  38 4-0 Doelpunt van David Neres (assist Dušan Tadic)
  46 Wissel Perr Schuurs erin, Noussair Mazraoui eruit
  46 Wissel Jhondly van der Meer erin, Jamie Jacobs eruit
  60 5-0 Doelpunt van Dušan Tadic
  62 Wissel Daley Blind erin, Nicolás Tagliafico eruit
  62 Wissel Kenneth Taylor erin, Edson Álvarez eruit
  62 Wissel Mohamed Daramy erin, Dušan Tadic eruit
  64 6-0 Doelpunt van Mohamed Daramy (assist Kenneth Taylor)
  67 Wissel Tamás Kiss erin, Issa Kallon eruit
  67 7-0 Doelpunt van Sébastien Haller (assist Lisandro Martínez)
  72 Wissel Danilo erin, Sébastien Haller eruit
  74 Wissel Mitchel Paulissen erin, Michael Breij eruit
  76 8-0 Doelpunt van Danilo (assist David Neres)
  82 Wissel David Sambissa erin, Tom Boere eruit
  82 Wissel Filip Krastev erin, Robin Maulun eruit
  84 9-0 Doelpunt van David Neres (assist Mohamed Daramy)
 
za 18 sep 21:00 Utrecht - RKC
  Opstelling Maarten Paes (K)
Hidde ter Avest (V)
Mike van der Hoorn (V)
Willem Janssen (V Cap)
Django Warmerdam (V)
Adam Maher (M)
Simon Gustafson (M)
Joris van Overeem (M)
Moussa Sylla (A)
Anastasios Douvikas (A)
Bart Ramselaar (A)
  Etienne Vaessen (K)
Juriën Gaari (V)
Melle Meulensteen (V Cap)
Dario Van den Buijs (V)
Ahmed Touba (V)
Alexander Büttner (V)
Ayman Azhil (M)
Richard van der Venne (M)
Vurnon Anita (M)
Jens Odgaard (A)
Saïd Bakari (A)
  4 1-0 Doelpunt van Simon Gustafson (assist Hidde ter Avest)
  19 Wissel Sander van de Streek erin, Simon Gustafson eruit
  20 1-1 Doelpunt van Jens Odgaard (assist Vurnon Anita)
  27 Gele kaart voor Willem Janssen
  45 1-2 Doelpunt van Alexander Büttner (assist Richard van der Venne)
  46 Wissel Mark van der Maarel erin, Willem Janssen eruit
  46 Wissel Mimoun Mahi erin, Adam Maher eruit
  52 2-2 Doelpunt van Anastasios Douvikas
  61 Wissel Michiel Kramer erin, Ahmed Touba eruit
  69 Wissel Thierry Lutonda erin, Alexander Büttner eruit
  69 Gele kaart voor Michiel Kramer
  80 Wissel Lennerd Daneels erin, Saïd Bakari eruit
  80 Wissel Shawn Adewoye erin, Dario Van den Buijs eruit
  80 Wissel Achraf El Bouchataoui erin, Ayman Azhil eruit
  81 Wissel Adrián Dalmau erin, Bart Ramselaar eruit
  81 Wissel Othmane Boussaid erin, Joris van Overeem eruit
  90 Gele kaart voor Etienne Vaessen
  90 Gele kaart voor Lennerd Daneels
 
zo 19 sep 12:15 GA Eagles - PEC
  Opstelling Warner Hahn (K)
Mats Deijl (V)
Gerrit Nauber (V)
Joris Kramer (V)
Bas Kuipers (V Cap)
Boyd Lucassen (M)
Philippe Rommens (M)
Luuk Brouwers (M)
Martijn Berden (A)
Ogechika Heil (A)
Marc Cardona (A)
  Kostas Lamprou (K)
Bram van Polen (V Cap)
Sam Kersten (V)
Siemen Voet (V)
Yuta Nakayama (V)
Kenneth Paal (M)
Thomas van den Belt (M)
Elikia Mbinga (M)
Rico Strieder (M)
Chardi Landu (M)
Slobodan Tedic (A)
  29 Gele kaart voor Elikia Mbinga
  46 Wissel Dean Huiberts erin, Elikia Mbinga eruit
  46 Wissel Daishawn Redan erin, Kenneth Paal eruit
  49 Gele kaart voor Sam Kersten
  52 Wissel Ragnar Oratmangoen erin, Ogechika Heil eruit
  53 Wissel Inigo Cordoba erin, Martijn Berden eruit
  53 Wissel Giannis Botos erin, Philippe Rommens eruit
  66 Gele kaart voor Bas Kuipers
  72 Wissel Isac Lidberg erin, Marc Cardona eruit
  74 Wissel Gervane Kastaneer erin, Slobodan Tedic eruit
  77 1-0 Doelpunt van Giannis Botos (assist Mats Deijl)
  82 Wissel Ryan Koolwijk erin, Rico Strieder eruit
  82 Wissel Eliano Reijnders erin, Thomas van den Belt eruit
 
zo 19 sep 14:30 PSV - Feyenoord
  Opstelling Joël Drommel (K)
Jordan Teze (V)
André Ramalho (V)
Armando Obispo (V)
Philipp Max (V)
Davy Pröpper (M)
Mario Götze (M)
Olivier Boscagli (M)
Bruma (A)
Eran Zahavi (A)
Cody Gakpo (A Cap)
  Justin Bijlow (K)
Marcus Pedersen (V)
Gernot Trauner (V)
Marcos Senesi (V)
Tyrell Malacia (V)
Jens Toornstra (M Cap)
Fredrik Aursnes (M)
Guus Til (M)
Orkun Kökçü (M)
Alireza Jahanbakhsh (A)
Luis Sinisterra (A)
  38 Gele kaart voor André Ramalho
  42 Gele kaart voor Mario Götze
  45 0-1 Doelpunt van Jens Toornstra (assist Marcus Pedersen)
  46 Wissel Yorbe Vertessen erin, Eran Zahavi eruit
  46 Wissel Ryan Thomas erin, Davy Pröpper eruit
  46 Wissel Ritsu Doan erin, Mario Götze eruit
  61 Wissel Carlos Vinícius erin, Cody Gakpo eruit
  69 Wissel Bryan Linssen erin, Guus Til eruit
  71 0-2 Doelpunt van Bryan Linssen (assist Luis Sinisterra)
  72 Wissel Noni Madueke erin, Bruma eruit
  74 Gele kaart voor Marcos Senesi
  78 Wissel Lutsharel Geertruida erin, Marcos Senesi eruit
  83 Wissel Ramon Hendriks erin, Marcus Pedersen eruit
  83 Wissel Cyriel Dessers erin, Alireza Jahanbakhsh eruit
  84 Gele kaart voor Orkun Kökçü
  85 0-3 Doelpunt van Jens Toornstra (assist Cyriel Dessers)
  90 0-4 Doelpunt van Cyriel Dessers (assist Luis Sinisterra)
 
zo 19 sep 16:45 Vitesse - Twente
  Opstelling Markus Schubert (K)
Danilho Doekhi (V Cap)
Riechedly Bazoer (V)
Jacob Rasmussen (V)
Eli Dasa (M)
Sondre Tronstad (M)
Matúš Bero (M)
Maximilian Wittek (M)
Oussama Tannane (A)
Loïs Openda (A)
Nikolai Baden Frederiksen (A)
  Lars Unnerstall (K)
Giovanni Troupée (V)
Mees Hilgers (V)
Robin Pröpper (V)
Michal Sadílek (V)
Ramiz Zerrouki (M)
Wout Brama (M Cap)
Michel Vlap (M)
Daan Rots (A)
Ricky van Wolfswinkel (A)
Dimitrios Limnios (A)
  3 0-1 Doelpunt van Robin Pröpper (assist Michal Sadílek)
  18 Gele kaart voor Wout Brama
  39 Gele kaart voor Michal Sadílek
  42 Gele kaart voor Danilho Doekhi
  45 0-2 Doelpunt van Ricky van Wolfswinkel
  45 Gele kaart voor Markus Schubert
  45 Gele kaart voor Ramiz Zerrouki
  46 Wissel Oussama Darfalou erin, Nikolai Baden Frederiksen eruit
  46 Wissel Enzo Cornelisse erin, Oussama Tannane eruit
  46 Wissel Yann Gboho erin, Jacob Rasmussen eruit
  56 0-3 Doelpunt van Robin Pröpper (assist Giovanni Troupée)
  58 Gele kaart voor Matúš Bero
  60 Wissel Patrick Vroegh erin, Matúš Bero eruit
  60 0-4 Doelpunt van Michel Vlap (assist Ricky van Wolfswinkel)
  62 1-4 Doelpunt van Oussama Darfalou (assist Maximilian Wittek)
  73 Wissel Virgil Misidjan erin, Dimitrios Limnios eruit
  73 Wissel Manfred Ugalde erin, Ricky van Wolfswinkel eruit
  74 Wissel Gijs Smal erin, Wout Brama eruit
  80 Wissel Thomas Buitink erin, Maximilian Wittek eruit
  80 Wissel Dario Dumic erin, Mees Hilgers eruit
  85 Rode kaart (2x geel) voor Danilho Doekhi
  86 Wissel Denilho Cleonise erin, Daan Rots eruit
 
zo 19 sep 16:45 Heracles - AZ
  Opstelling Janis Blaswich (K)
Noah Fadiga (V)
Marco Rente (V)
Mats Knoester (V)
Ruben Roosken (V)
Orestis Kiomourtzoglou (M)
Rai Vloet (M Cap)
Luca De La Torre (M)
Nikolai Laursen (A)
Kaj Sierhuis (A)
Mohamed Amissi (A)
  Peter Vindahl Jensen (K)
Aslak Fonn Witry (V)
Timo Letschert (V)
Bruno Martins Indi (V)
Owen Wijndal (V Cap)
Fredrik Midtsjø (M)
Dani de Wit (M)
Jordy Clasie (M)
Albert Gudmundsson (A)
Vangelis Pavlidis (A)
Jesper Karlsson (A)
  19 0-1 Doelpunt van Albert Gudmundsson (assist Vangelis Pavlidis)
  44 Rode kaart voor Jordy Clasie
  45 1-1 Doelpunt van Kaj Sierhuis
  46 Wissel Bilal Basacikoglu erin, Nikolai Laursen eruit
  46 Wissel Giacomo Quagliata erin, Mohamed Amissi eruit
  46 Wissel Delano Burgzorg erin, Ruben Roosken eruit
  46 Wissel Zakaria Aboukhlal erin, Jesper Karlsson eruit
  49 Gele kaart voor Rai Vloet
  50 Gele kaart voor Giacomo Quagliata
  50 Gele kaart voor Delano Burgzorg
  62 Wissel Yukinari Sugawara erin, Aslak Fonn Witry eruit
  69 Wissel Ernest Poku erin, Vangelis Pavlidis eruit
  72 2-1 Doelpunt van Delano Burgzorg (assist Kaj Sierhuis)
  75 Wissel Ismail Azzaoui erin, Kaj Sierhuis eruit
  86 Wissel Tijjani Reijnders erin, Albert Gudmundsson eruit
  87 Wissel Sam Beukema erin, Timo Letschert eruit
  87 Wissel Lucas Schoofs erin, Luca De La Torre eruit
  89 2-2 Doelpunt van Tijjani Reijnders (assist Fredrik Midtsjø)
  90 Gele kaart voor Fredrik Midtsjø
  90 3-2 Doelpunt van Rai Vloet
 
 
Speelronde 6
Database dicht: di 21 september 17:45
Database open: vr 24 september 12:00
di 21 sep 18:45 Fortuna - Ajax
di 21 sep 21:00 RKC - Willem II
wo 22 sep 18:45 GA Eagles - PSV
wo 22 sep 18:45 NEC - Utrecht
wo 22 sep 20:00 Groningen - Vitesse
wo 22 sep 21:00 Feyenoord - Heerenveen
wo 22 sep 21:00 PEC - Sparta
do 23 sep 18:45 Cambuur - Heracles
do 23 sep 21:00 Twente - AZ
 
Speelronde 7
Database dicht: za 25 september 15:30
Database open: ma 27 september 12:00
za 25 sep 16:30 Willem II - PSV
za 25 sep 18:45 Ajax - Groningen
za 25 sep 18:45 Vitesse - Fortuna
za 25 sep 21:00 Utrecht - PEC
za 25 sep 21:00 Feyenoord - NEC
zo 26 sep 12:15 Sparta - Cambuur
zo 26 sep 14:30 AZ - GA Eagles
zo 26 sep 14:30 Heerenveen - Twente
zo 26 sep 16:45 Heracles - RKC
 
Speelronde 8
Database dicht: vr 01 oktober 19:00
Database open: ma 04 oktober 12:00
vr 01 okt 20:00 Groningen - Twente
za 02 okt 18:45 RKC - GA Eagles
za 02 okt 20:00 Heracles - Willem II
za 02 okt 20:00 PEC - Heerenveen
za 02 okt 21:00 Fortuna - NEC
zo 03 okt 14:30 Ajax - Utrecht
zo 03 okt 14:30 Cambuur - AZ
zo 03 okt 16:45 Vitesse - Feyenoord
zo 03 okt 20:00 PSV - Sparta
 
Speelronde 9
Database dicht: za 16 oktober 15:30
Database open: ma 18 oktober 12:00
za 16 okt 16:30 Feyenoord - RKC
za 16 okt 18:45 GA Eagles - Heracles
za 16 okt 18:45 Heerenveen - Ajax
za 16 okt 21:00 Fortuna - Cambuur
za 16 okt 21:00 PSV - PEC
zo 17 okt 12:15 AZ - Utrecht
zo 17 okt 14:30 NEC - Vitesse
zo 17 okt 14:30 Sparta - Groningen
zo 17 okt 16:45 Twente - Willem II
 
Speelronde 10
Database dicht: vr 22 oktober 19:00
Database open: ma 25 oktober 12:00
vr 22 okt 20:00 Willem II - Fortuna
za 23 okt 18:45 Utrecht - Heerenveen
za 23 okt 20:00 PEC - Heracles
za 23 okt 21:00 RKC - Sparta
zo 24 okt 12:15 Twente - NEC
zo 24 okt 14:30 Cambuur - Feyenoord
zo 24 okt 14:30 Vitesse - GA Eagles
zo 24 okt 16:45 Ajax - PSV
zo 24 okt 20:00 Groningen - AZ
 
Speelronde 11
Database dicht: za 30 oktober 15:30
Database open: ma 01 november 12:00
za 30 okt 16:30 PSV - Twente
za 30 okt 18:45 Heracles - Ajax
za 30 okt 20:00 Heerenveen - Vitesse
za 30 okt 21:00 AZ - PEC
zo 31 okt 12:15 Sparta - Feyenoord
zo 31 okt 14:30 NEC - Groningen
zo 31 okt 14:30 RKC - Cambuur
zo 31 okt 16:45 Utrecht - Willem II
zo 31 okt 20:00 GA Eagles - Fortuna
 
Speelronde 12
Database dicht: vr 05 november 19:00
Database open: ma 08 november 12:00
vr 05 nov 20:00 Twente - Heracles
za 06 nov 18:45 NEC - Heerenveen
za 06 nov 20:00 Willem II - Sparta
za 06 nov 21:00 PEC - Cambuur
zo 07 nov 12:15 Groningen - RKC
zo 07 nov 14:30 Fortuna - PSV
zo 07 nov 16:45 Vitesse - Utrecht
zo 07 nov 16:45 Feyenoord - AZ
zo 07 nov 20:00 Ajax - GA Eagles
 
Speelronde 13
Database dicht: za 20 november 15:30
Database open: ma 22 november 12:00
za 20 nov 16:30 PSV - Vitesse
za 20 nov 18:45 Sparta - Twente
za 20 nov 20:00 AZ - NEC
za 20 nov 21:00 Heracles - Fortuna
zo 21 nov 12:15 GA Eagles - Groningen
zo 21 nov 14:30 Feyenoord - PEC
zo 21 nov 14:30 Heerenveen - Willem II
zo 21 nov 16:45 RKC - Ajax
zo 21 nov 20:00 Cambuur - Utrecht
 
Speelronde 14
Database dicht: vr 26 november 19:00
Database open: ma 29 november 12:00
vr 26 nov 20:00 NEC - Cambuur
za 27 nov 18:45 Fortuna - Groningen
za 27 nov 20:00 PEC - RKC
za 27 nov 21:00 Willem II - GA Eagles
zo 28 nov 12:15 Sparta - Ajax
zo 28 nov 14:30 Twente - Feyenoord
zo 28 nov 14:30 Utrecht - Heracles
zo 28 nov 16:45 Heerenveen - PSV
zo 28 nov 20:00 Vitesse - AZ
 
Speelronde 15
Database dicht: wo 01 december 19:00
Database open: ma 06 december 12:00
wo 01 dec 20:00 Feyenoord - Heracles
do 02 dec 18:45 AZ - Fortuna
do 02 dec 21:00 Ajax - Willem II
vr 03 dec 20:00 Groningen - PEC
za 04 dec 16:30 PSV - Utrecht
za 04 dec 18:45 Cambuur - Vitesse
za 04 dec 21:00 Heracles - Heerenveen
zo 05 dec 12:15 RKC - NEC
zo 05 dec 14:30 AZ - Sparta
zo 05 dec 14:30 GA Eagles - Twente
zo 05 dec 16:45 Feyenoord - Fortuna
 
Speelronde 16
Database dicht: vr 10 december 19:00
Database open: ma 13 december 12:00
vr 10 dec 20:00 Willem II - Cambuur
za 11 dec 20:00 Utrecht - GA Eagles
za 11 dec 20:00 Heerenveen - Sparta
za 11 dec 21:00 PEC - Fortuna
zo 12 dec 12:15 Twente - RKC
zo 12 dec 14:30 Groningen - Feyenoord
zo 12 dec 14:30 Vitesse - Heracles
zo 12 dec 16:45 Ajax - AZ
zo 12 dec 20:00 NEC - PSV
 
Speelronde 17
Database dicht: vr 17 december 19:00
Database open: ma 20 december 12:00
vr 17 dec 20:00 Fortuna - Utrecht
za 18 dec 18:45 Sparta - Vitesse
za 18 dec 20:00 AZ - Willem II
za 18 dec 20:00 Heracles - Groningen
za 18 dec 21:00 PEC - Twente
zo 19 dec 12:15 Cambuur - Heerenveen
zo 19 dec 14:30 Feyenoord - Ajax
zo 19 dec 14:30 GA Eagles - NEC
zo 19 dec 16:45 RKC - PSV
 
Speelronde 18
Database dicht: di 21 december 17:45
Database open: vr 24 december 12:00
di 21 dec 18:45 Vitesse - PEC
di 21 dec 21:00 AZ - Groningen
wo 22 dec 18:45 Heerenveen - Feyenoord
wo 22 dec 18:45 Willem II - NEC
wo 22 dec 20:00 Heracles - Cambuur
wo 22 dec 21:00 Utrecht - Twente
wo 22 dec 21:00 Ajax - Fortuna
do 23 dec 18:45 PSV - GA Eagles
do 23 dec 21:00 Sparta - RKC
 
Speelronde 19
Database dicht: vr 14 januari 19:00
Database open: ma 17 januari 12:00
vr 14 jan 20:00 PEC - Willem II
za 15 jan 18:45 NEC - Heracles
za 15 jan 20:00 Twente - Heerenveen
za 15 jan 20:00 Feyenoord - Vitesse
za 15 jan 21:00 GA Eagles - RKC
zo 16 jan 12:15 Utrecht - Ajax
zo 16 jan 14:30 Groningen - PSV
zo 16 jan 14:30 Cambuur - Sparta
zo 16 jan 16:45 Fortuna - AZ
 
Speelronde 20
Database dicht: vr 21 januari 19:00
Database open: ma 24 januari 12:00
vr 21 jan 20:00 RKC - Fortuna
za 22 jan 18:45 Vitesse - Groningen
za 22 jan 20:00 AZ - Cambuur
za 22 jan 20:00 Heerenveen - PEC
za 22 jan 21:00 Willem II - Twente
zo 23 jan 12:15 NEC - Feyenoord
zo 23 jan 14:30 Heracles - GA Eagles
zo 23 jan 14:30 PSV - Ajax
zo 23 jan 16:45 Sparta - Utrecht
 
Speelronde 21
Database dicht: za 05 februari 15:30
Database open: ma 07 februari 12:00
za 05 feb 16:30 Utrecht - Cambuur
za 05 feb 18:45 Fortuna - Heerenveen
za 05 feb 20:00 PEC - NEC
za 05 feb 20:00 PSV - AZ
za 05 feb 21:00 Twente - Vitesse
zo 06 feb 12:15 Feyenoord - Sparta
zo 06 feb 14:30 Groningen - GA Eagles
zo 06 feb 14:30 Willem II - RKC
zo 06 feb 16:45 Ajax - Heracles
 
Speelronde 22
Database dicht: za 12 februari 23:00
Database open: zo 13 februari 12:00
zo 13 feb 00:00 Ajax - Twente
zo 13 feb 00:00 Groningen - Fortuna
zo 13 feb 00:00 GA Eagles - AZ
zo 13 feb 00:00 Heracles - Utrecht
zo 13 feb 00:00 RKC - Feyenoord
zo 13 feb 00:00 Cambuur - PEC
zo 13 feb 00:00 Heerenveen - NEC
zo 13 feb 00:00 Sparta - Willem II
zo 13 feb 00:00 Vitesse - PSV
 
Speelronde 23
Database dicht: za 19 februari 23:00
Database open: zo 20 februari 12:00
zo 20 feb 00:00 AZ - Heracles
zo 20 feb 00:00 Twente - GA Eagles
zo 20 feb 00:00 Utrecht - Vitesse
zo 20 feb 00:00 Feyenoord - Cambuur
zo 20 feb 00:00 Fortuna - Sparta
zo 20 feb 00:00 NEC - RKC
zo 20 feb 00:00 PEC - Groningen
zo 20 feb 00:00 PSV - Heerenveen
zo 20 feb 00:00 Willem II - Ajax
 
Speelronde 24
Database dicht: za 26 februari 23:00
Database open: zo 27 februari 12:00
zo 27 feb 00:00 AZ - Feyenoord
zo 27 feb 00:00 Groningen - Willem II
zo 27 feb 00:00 GA Eagles - Ajax
zo 27 feb 00:00 Heracles - PEC
zo 27 feb 00:00 RKC - Twente
zo 27 feb 00:00 Cambuur - Fortuna
zo 27 feb 00:00 Heerenveen - Utrecht
zo 27 feb 00:00 Sparta - PSV
zo 27 feb 00:00 Vitesse - NEC
 
Speelronde 25
Database dicht: za 05 maart 23:00
Database open: zo 06 maart 12:00
zo 06 mrt 00:00 Ajax - RKC
zo 06 mrt 00:00 Twente - Cambuur
zo 06 mrt 00:00 Feyenoord - Groningen
zo 06 mrt 00:00 Fortuna - PEC
zo 06 mrt 00:00 GA Eagles - Utrecht
zo 06 mrt 00:00 NEC - AZ
zo 06 mrt 00:00 PSV - Heracles
zo 06 mrt 00:00 Vitesse - Sparta
zo 06 mrt 00:00 Willem II - Heerenveen
 
Speelronde 26
Database dicht: za 12 maart 23:00
Database open: zo 13 maart 12:00
zo 13 mrt 00:00 AZ - Twente
zo 13 mrt 00:00 Groningen - NEC
zo 13 mrt 00:00 Utrecht - PSV
zo 13 mrt 00:00 Fortuna - Willem II
zo 13 mrt 00:00 Heracles - Vitesse
zo 13 mrt 00:00 PEC - Feyenoord
zo 13 mrt 00:00 RKC - Heerenveen
zo 13 mrt 00:00 Cambuur - Ajax
zo 13 mrt 00:00 Sparta - GA Eagles
 
Speelronde 27
Database dicht: za 19 maart 23:00
Database open: zo 20 maart 12:00
zo 20 mrt 00:00 Ajax - Feyenoord
zo 20 mrt 00:00 Twente - PEC
zo 20 mrt 00:00 Utrecht - Groningen
zo 20 mrt 00:00 GA Eagles - Cambuur
zo 20 mrt 00:00 NEC - Sparta
zo 20 mrt 00:00 PSV - Fortuna
zo 20 mrt 00:00 Heerenveen - Heracles
zo 20 mrt 00:00 Vitesse - RKC
zo 20 mrt 00:00 Willem II - AZ
 
Speelronde 28
Database dicht: za 02 april 23:00
Database open: zo 03 april 12:00
zo 03 apr 00:00 AZ - Vitesse
zo 03 apr 00:00 Groningen - Ajax
zo 03 apr 00:00 Twente - PSV
zo 03 apr 00:00 Feyenoord - Willem II
zo 03 apr 00:00 Fortuna - Heracles
zo 03 apr 00:00 PEC - GA Eagles
zo 03 apr 00:00 RKC - Utrecht
zo 03 apr 00:00 Cambuur - NEC
zo 03 apr 00:00 Sparta - Heerenveen
 
Speelronde 29
Database dicht: za 09 april 23:00
Database open: zo 10 april 12:00
zo 10 apr 00:00 Ajax - Sparta
zo 10 apr 00:00 Utrecht - Fortuna
zo 10 apr 00:00 GA Eagles - Willem II
zo 10 apr 00:00 Heracles - Feyenoord
zo 10 apr 00:00 NEC - Twente
zo 10 apr 00:00 PEC - AZ
zo 10 apr 00:00 PSV - RKC
zo 10 apr 00:00 Heerenveen - Groningen
zo 10 apr 00:00 Vitesse - Cambuur
 
Speelronde 30
Database dicht: za 23 april 23:00
Database open: zo 24 april 12:00
zo 24 apr 00:00 AZ - Heerenveen
zo 24 apr 00:00 Groningen - Heracles
zo 24 apr 00:00 Twente - Sparta
zo 24 apr 00:00 Feyenoord - Utrecht
zo 24 apr 00:00 Fortuna - GA Eagles
zo 24 apr 00:00 NEC - Ajax
zo 24 apr 00:00 RKC - PEC
zo 24 apr 00:00 Cambuur - PSV
zo 24 apr 00:00 Willem II - Vitesse
 
Speelronde 31
Database dicht: za 30 april 23:00
Database open: zo 01 mei 12:00
zo 01 mei 00:00 Ajax - PEC
zo 01 mei 00:00 Utrecht - NEC
zo 01 mei 00:00 Fortuna - Feyenoord
zo 01 mei 00:00 GA Eagles - Vitesse
zo 01 mei 00:00 Heracles - Twente
zo 01 mei 00:00 PSV - Willem II
zo 01 mei 00:00 RKC - Groningen
zo 01 mei 00:00 Heerenveen - Cambuur
zo 01 mei 00:00 Sparta - AZ
 
Speelronde 32
Database dicht: za 07 mei 23:00
Database open: zo 08 mei 12:00
zo 08 mei 00:00 AZ - Ajax
zo 08 mei 00:00 Groningen - Sparta
zo 08 mei 00:00 Twente - Fortuna
zo 08 mei 00:00 Feyenoord - PSV
zo 08 mei 00:00 NEC - GA Eagles
zo 08 mei 00:00 PEC - Utrecht
zo 08 mei 00:00 Cambuur - RKC
zo 08 mei 00:00 Vitesse - Heerenveen
zo 08 mei 00:00 Willem II - Heracles
 
Speelronde 33
Database dicht: wo 11 mei 19:00
Database open: do 12 mei 12:00
wo 11 mei 20:00 Ajax - Heerenveen
wo 11 mei 20:00 Twente - Groningen
wo 11 mei 20:00 Utrecht - AZ
wo 11 mei 20:00 Fortuna - Vitesse
wo 11 mei 20:00 GA Eagles - Feyenoord
wo 11 mei 20:00 PSV - NEC
wo 11 mei 20:00 RKC - Heracles
wo 11 mei 20:00 Cambuur - Willem II
wo 11 mei 20:00 Sparta - PEC
 
Speelronde 34
Database dicht: zo 15 mei 13:30
Database open: ma 16 mei 12:00
zo 15 mei 14:30 AZ - RKC
zo 15 mei 14:30 Groningen - Cambuur
zo 15 mei 14:30 Feyenoord - Twente
zo 15 mei 14:30 Heracles - Sparta
zo 15 mei 14:30 NEC - Fortuna
zo 15 mei 14:30 PEC - PSV
zo 15 mei 14:30 Heerenveen - GA Eagles
zo 15 mei 14:30 Vitesse - Ajax
zo 15 mei 14:30 Willem II - Utrecht
 
De gegevens worden geladen...